Novi Sad
30.09.2025.
13:30 > 12:52
Studenti novosadskog Medicinskog fakulteta našli su se u problemu kada su saznali da školarinu moraju da uplate do 30. septembra. U suprotnom im, kako im je rečeno, neće biti refundirana školarina.
  • Studenti

    30.09.2025 15:10
    Znali su se uslovi za vraćanje školarine od kada je ministarstvo objavilo vest, da se neće svakome vraćati školarina nego samo onima koji prvi put upisuju godinu i/ili predmet. Na vama je bilo da pročitate šta je tamo pisalo, ali vidi se da vas je i to minimalno mrzelo. Hoćete da se bavite politikom, a nemate pojma da čitate ministarska obaveštenja. Naivni studenti, dobro su vas iskoristili profesori i uprave fakulteta kao topovsko meso.
  • Pančevac

    30.09.2025 14:38
    Bitno da smatraju da smo se mi profesori prodali za platu. Nek sada pokažu nama, na svom primeru, kako se živi od idela.
  • Podbara

    30.09.2025 14:18
    Nije baš sve tako
    Školska godina traje do 30.09. i normalno je da se do tog roka izmire školarine ili misle da može na mufte da se refundira??
    Fakulteti su u obavezi da šalju evidenciju i to su svi već uradili.
    Ko je uplatio školarinu u celosti njemu će se refundirati 50%, jer tako je na ostalim fakultetima.
  • profesor

    30.09.2025 14:11
    Sve vreme im uprave fakulteta rade iza leđa. Čast izuzecima.

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna